impreza wieczorna wieczor magii
imprezy integracyjne dla firm z Hunter Extreme

Imprezy integracyjne, imprezy firmowe – szukasz doświadczonego partnera?

Dobrze trafiłeś!

Imprezy integracyjne, wieczory tematycznege, gry miejskiee czy spotkania biznesowego – to zagadnienia, w których możesz liczyć na pomoc Hunter Extreme. Zadzwoń lub napisz do nas!

Imprezy integracyjne dla firm

Każdy wie jak ważny jest zgrany zespół pracowników, który gwarantuje końcowy sukces firmy. Nasze oryginalne scenariusz imprez integracyjnych, gier miejskich, imprez team building gwarantują najwyższy poziom usług.

Imprezy integracyjne w hotelu

Programy imprez firmowych, które przygotowaliśmy z myślą na złą pogodę. Scenariusze kulinarne, gry kryminalne czy klasyczny team building zapewnią zgrany zespół pracowników. Imprezę możemy przeprowadzić w przestrzeniu biurowej, hotelu, restauracji czy wynajętej sali.

Imprezy wieczorne dla Firm

Ograniczenia organizacyjne związane z imprezami tematycznymi  zaczynają się tam gdzie kończy się nasza wyobraźnia.

Nasze programy charakteryzują się dużą dawką dobrej zabawy, oryginalną scenografią, a najlepsi DJ-je dbają o odpowiednią oprawę muzyczną. Prowadzący wieczory konferansjerzy wcielając się w różne role w zależności od tematyki spotkania, zadbają do doskonałą atmosferę imprezy. Noc w Kasynie, Szalone lata 70siąte, Czar PGRu to tylko wybrane programy na wieczorne imprezy integracyjne dla firm.

Imprezy wieczorne przygotowujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy element spotkania jest dopracowany do perfekcji.

Extremelne Imprezy Integracyjne dla Firm

Niecodzienny skok adrenaliny, niezapomniane wrażenia i konkretna porcja emocji – tak wyglądają extremalne imprezy integracyjne z Hunter Extreme. Dla szukajacych błotnych wrażeń proponujemy off roda chalange lub przejażdżki wozami militarnymi. Dla kochających prędkość zorganizujemy imprezę integracyjną na torze gokartowym, przejażdżki luksusowymi autami lub jazdę w poślizgu. Mamy również programy dla wilków morskich, regaty, motorówki i skutery wodne zapewnią niezapomnianych wrażeń podczas Twojego wyjazdu firmowego. Wybierz jeden z extremalnych wariantów eventu i skontaktuj się z nami.

Gry miejskie

Programy gier miejskich na imprezy integracyjne oparte o historię miasta, kuchnię regionalną czy zagadki kryminalne. Świetna zabawa połączona z integracją pracowników. Nasze oryginalne programy gier miejskich idealnie nadają się na wyjazd firmowy. W scenariuszach imprez łączymy eementy zwiedzania, rywalizacji i współpracy w grupie co sprawia że są idealnym rozwiązaniem na spotkanie integracyjne.

Wyjazdy Incentive

Przygotowwując program wyjazdu dla Państwa firmy, opieramy się na wytycznych tak aby zakładał realizację postawionych celów.
Programy dopasowujemy pod kontem ich odbiorców: pracownicy, kontrachęci czy klienci.

Wyjazdy incentive są skuteczną formą nagradzania pracowników i podtrzymywania dobrych relacji z kluczowymi klientami.

Możliwości organizacyjne wyjazdów incentive są nieograniczone.

Zaproponujemy Ci miejsca gdzie twoi pracownicy wypoczną, zregenerują umysły po wytężonej pracy i oddadzą się zasłużonemu lenistwu na niebiańskiej plaży.

Twoi Klienci to fani skoków narciarskich, rozgrywek ligi mistrzów lub Formuły 1. Zrób im  niespodziankę i pokaż te wydarzenia z bliska.

Proponujemy aktywne formy wypoczynku na najwyższym poziomie. Z nami, Twój zespół pracowników spróbuje swoich sił w raftingu rwącą rzeką, wspinaczki w dolomitach lub wyprawy skuterami śnieżnymi na kole podbiegunowym.

Skontaktuj się z nami i wybierz program, który specjalnie dla Ciebie przygotujemy.